V Plzeňském kraji doporučujeme:

GATOS stavební montáže s.r.o. Rokycanská 220, 338 42 Hrádek

Zajišťujeme kompletní výměnu oken jak za plastová, tak i za dřevěná a hliníková okna. Okenní profily SALAMANDER. Široká nabídka okenních profilů se sedmiletou zárukou. V nabídce naleznete i vchodové dveře a vrata Hörmann a stínící techniku, pergoly, markýzy, rolety a venkovní žaluzie Climax.

Nabíráme nové zaměstnance. Přidejte se k nám! Více informací.
Edo - plastová okna Javorová 282, 349 58 Černošín

Zvažujete pořízení nových oken a dveří? Nevíte, pro jaké se rozhodnout? Pokud požadujete také rychlost, spolehlivost a profesionální přístup, pak jste na těchto stránkách správně.

Planstav, a.s. Kaznějovská 1216/21, 323 00 Plzeň

Poskytujeme komplexní služby v oblasti projektování a inženýrské činnosti.

V oblasti projektování se zabýváme bytovou výstavbou, novostavbou a rekonstrukcí bytových a rodinných domů, rekonstrukcí panelových domů, občanskou výstavbou ve které se soustředíme na sociální projekty jako jsou např.: domovy pro osoby se zdravotním postižením a dětské domovy.

Nabízíme také autorský a technický dozor, zajištění podkladů pro kolaudaci, geodetické zaměření a mnohé jiné.

Jaroslav Němeček - instalatérství Dobrovského 1734/15, 301 00 Plzeň

Provádíme plynoinstalace, topenářské i vodoinstalační práce a vzduchotechniku. Dále provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, výměnu bojlerů, umyvadel, baterií, sprch.koutů a van.

Zajišťujeme údržbu panelových domů, rozvody vody a odpadů pro rodinné domy, přípojky vody a odpadů pro rodinné domy. Provádíme také výměny a instalace radiátorů, koupelnových žebříků a podlahového topení, výměny plynových kotlů a kotlů na tuhá paliva.

Jsme zařazeni do programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Poskytujeme vložkování komínů pro kondenzační kotle. Zapojování praček a myček s úpravou vody a odpadů

ProGrade s.r.o. Rabštejnská 8, 323 00 Plzeň

Realizujeme instalatérské, topenářské a plynařské práce a to od zpracování projektové dokumentace po kompletní dodávku montáží rozvodů kanalizačního a odpadního potrubí, rozvodů vody.

Plynařské práce provádíme rovněž od zhotovení projektu po montáž plynofikace rodinných domků.

Jan Kuželík - JK Bazény Kout na Šumavě 325, 345 02

Prodáváme, vyrábíme a montujeme rodinné bazény, příslušenství a zastřešení bazénů. V sortimentu najdete bazény vložkované těžkou folií, PVC folií, samonosné, přelivové, plastové, laminátové, nadzemní. A to jen od kvalitních a odzkoušených dodavatelů. Nabízíme velikou škálu doplňků, infrasauny, vířivé vany. Poradíme Vám a připravíme nabídku přímo pro Vás.

Střechy Pašek s.r.o. Mrtník 76, 331 52 Mrtník

Kompletní rekonstrukce střech včetně realizace nových, menší zednické práce (komín, štíty), zateplení půdních a střešních prostor - včetně nadkrokevní izolace, střešní okna.

Nabíráme nové zaměstnance. Přidejte se k nám! Více informací.
Prachovské stavební družstvo Kyjov 38, 348 15 Zadní Chodov

Naše firma provádí zednické práce, rekonstrukce domů a bytů, montáže sádrokartonů, zateplování fasád, výkopové práce.

Pokládáme plovoucí podlahy, koberce, linolea, zámkové dlažby.

Stavitelství ŠMÍD s.r.o. Na Roudné 1550/176b, 301 00 Plzeň

Zajišťujeme výstavbu typizovaných i atypických rodinných domů, rekonstrukce a zateplování budov.

Stavby provádíme komplexně od přípravy až po kolaudaci.

SWE TECHNOLOGIES a.s. Železniční 119/7, 326 00 Plzeň

Naše firma nabízí montáže plynových přípojek, regulačních stanic, úpraven vody a nerezového potrubí pro potravinářský a chemický průmysl. Opravujeme plynové zařízení CO2, na zemní plyn a průmyslové rozvody.

Zuna a Solnař - instalatérství Pod Chlumem 185/20, 312 00 Plzeň

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Dále montáže solárních systémů.

Silnice Horšovský Týn a. s. Nad Rybníčkem 40, 346 01 Horšovský Týn

Podílíme se na výstavbě, rekonstrukcích a opravách komunikací, kruhových objezdů, mostů, hřišť a cyklostezek.


Naše obalovna vyrábí živičné a betonové směsi.

Nabízíme silniční dopravu s přepravou nadměrných nákladů, práce s mechanizmy a recyklaci stavebního materiálu.

CHLAZENÍ PATERA s.r.o. K Dráze 111/15, 326 00 Plzeň

Naše firma se zaměřuje na servis a montáže veškerého chlazení, které je schopna provést po celé České republice.

Náš tým je plný vyškolených a zkušených mechaniků, kteří jsou vybaveni tou nejmodernější technikou, kterou používají pro všechny servisní úkony.

ENERGIE AG TEPLO ROKYCANY s.r.o. Rokycanova 1351, 337 01 Rokycany

Společnost Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. poskytuje našim zákazníkům komfortní a spolehlivé dodávky tepla za velmi přijatelné ceny. Našim cílem však nejsou jen pouhé dodávky tepla. Našim cílem je to, aby naši zákazníci v nás měli partnera, který jim zajistí veškeré služby spojené s teplem - od dodávek tepla až po například instalatérské práce. Proto jsme výrazně rozšířili spektrum našich služeb. Nabízíme: - výrobu a rozvod tepla - provozování domovních i průmyslových kotelen - topenářství - vodoinstalatérství - montáž rozdělovačů topných nákladů - rozúčtování nákladů na teplo i vodu - montáž poměrových i fakturační měřidel a vodoměrů - montáž termoregulačních ventilů - poradenství v dodávkách tepla a úsporách energií - další speciální služby v oblasti energetiky

Marie Blahníková Akátová 492, 339 01 Klatovy

Naše firma poskytuje služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Zaměřujeme se zejména na přepravu sypkých materiálů sklápěcími návěsy. Dále u nás můžete zakoupit písek, štěrk, dekorační kamenivo nebo kačírek.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.