V Pardubickém kraji doporučujeme:

Jeřábové práce s.r.o. Kojice 56, 533 12 Chvaletice

Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme s využitím moderních metod. Náš profesionální personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb.

Sklo Janák s.r.o. U Liboháje 123, 572 01 Polička

Naše firma se specializuje na výrobu a zpracování skla. Vyrábíme celoskleněné dveře, sprchové kouty, stěny, zábradlí a další.

UNIKOVO Svoboda s.r.o. Helvíkovice 150, 564 01 Helvíkovice

Naše firma vyrábí a montuje vrata i brány.

Dále nabízíme ocelové konstrukce, zábradlí a schody, pozinkovaná krmítka pro selata i do předvýkrmu.

Zaměřujeme se také na výrobu krmítek pro selata, odsuvná, křídlová, sekční, výklopná vrata, regály, lisování, řezání, kovoobrábění a další.

STREFA Polička s. r. o. Tyršova 155, 572 01 Polička

Naše firma provádí veškeré stavební práce. Průmyslové stavby, stavby rodinných domů, dodávka stavebního materiálu, zemní práce, zateplení fasád, rekonstrukce fasád, dodávky oken a dveří, montáž oken a dveří

PLYNTOP JM s.r.o. Zaječice 194, 538 35 Zaječice

Zajišťujeme komplexní služby v oblastech voda - topení - plyn. Provádíme také dodávku a montáž plynových kotelen, průmyslových plynovodů, propan-butanových a propanových stanic, výměníkových stanic, technologických rozvodů i rozvodů kanalizace a vody.

David Popilka - zemní práce Vítězslava Nováka 937, 539 73 Skuteč

Poskytujeme stavební činnost, zemní práce, zednické práce, obkladačské práce.

Zajistíme pokládku všech druhů dlažeb, z betonu, kamene, výstavba opěrných zdí z gabionů, demoliční práce, zajistíme i autodopravu.

Hledáte práci v Pardubickém kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
Atelier "AURUM" s.r.o. Jiráskova 21, 530 02 Pardubice

Nabízíme projektování - architektura, urbanismus, pozemní, dopravní a inženýrské stavby - projektová dokumentace ve všech fázích přípravy záměru (ideová studie, dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení, dokumentace provedení stavby), návrh interiéru - inženýrská činnost - konzultační činnost, vizualizace.

AGV-IDEAL, spol. s r.o. Milady Horákové 357/4, 568 02 Svitavy
AG SKOŘENICE a.s. Běstovice 4, 565 01
AGRESS, s.r.o. Rohoznice 101, 533 41
AKVASTAV SVITAVY s.r.o. Olomoucká 2200/4b, 568 02 Svitavy
ALFAPLYN s.r.o. Erbenova 433, 537 01 Chrudim

Jsme obchodně strojírenskou firmou, zabývající se obchodem s plynovými, olejovými a kombinovanými hořáky, teplovzdušným vytápěním průmyslových zařízení a provozů, horkovzdušným ohřevem v průmyslových technologických aplikacích, strojírenskou výrobou, montáží a servisem.

Alpha servis s.r.o. 28. října 22, 563 01 Lanškroun

Nabízíme servis domácích spotřebičů Bosch, Beko, Brandt, Fagor, Siemens, Whirlpool a dalších značek. Záruční a pozáruční opravy praček, myček, chladniček, sporáků a kávovarů. Zásilkový prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

Ing. Petr Andrýs - Geodet Sezemická 1351, 530 03 Pardubice

Zaměřujeme pozemky a stavby, geometrické plány, vytyčování pozemků, staveb a zaměření situací. Výkon a ověřování geodetických prací ve výstavbě, katastru nemovitostí a těžbě nerostů.

AgroCare Marš. Žukova 313, 565 01 Choceň

AgroCare se již řadu let zabývá prodejem protiprůvanových a welfare technologií u stájí pro hospodářská zvířata, technologií a zakrytí bioplynových stanic, zakrytí skladovacích jímek a dále skutečně unikátních suchých dezinfekčních přípravků, určených pro dezinfekci sil, výroben krmných směsí, líhní, produkčních hal drůbeže. To všechno nejen v České republice, ale i na dalších trzích Evropy, Středního Východu a Asie.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2021 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.