V Olomouckém kraji doporučujeme:

CEHA Trading spol. s r. o. Plumlovská ul., 796 01 Prostějov

Prodej a montáž dřevěných a zahradních domků, chat, domků na nářadí.

CLEANLIFE-ÚKLIDOVÁ TECHNIKA A SLUŽBY s.r.o. Lipovská 190/69, 790 01 Jeseník

Nabízíme vám: Úklid společných prostor domů. Pravidelné úklidy domácností. Generální úklidy. Úklid po akcích a večírcíc. Úklid po rekonstrukci. Čištění koberců parní technologií. Čištění a dezinfekce matrací. Ostatní úklidové služby. Prodej úklidové a čisticí techniky. Prodej čisticích prostředky.

V naší nabídce služeb najdete mnoho výhod a služeb, které právě hledáte. Fungujeme po celém Olomouckém kraji a plánujeme naše služby rozšířit po celé ČR. Nabízíme skvěle odvedenou práci, vůči zákazníkovi a vždy se snažíme vyjít vstříc vašim požadavkům. Spokojenost a pohodlí našich zákazníků je pro nás samozřejmostí. Díky Nám se můžete naplno věnovat svým koníčkům, volnému času a rodině. Starosti s úklidem přenecháte už nyní na nás.

OKNOSTAV CZ, s.r.o. Špalkova 49, 789 61 Bludov

Dodáváme a montujeme plastová, hliníková, dřevěná okna, zimní zahrady, balkónové dveře. Provádíme stavební práce, rekonstrukce panelových domů, zateplení fasád i rodinných domů. Zajistíme projektovou dokumentaci.

Scamont s.r.o. Dr. Milady Horákové 218/31, 779 00 Olomouc

Nabízíme širokou škálu lešení pro kostely, výtahové šachty, prostorové lešení, závěsné lešení, fasádní lešení a různé atypické lešení.

Wagner instalace s.r.o. Rovensko 7, 789 01

Zaměřujeme se na dodávku, instalaci a montáže vody, topení a plynu. Hlavním zaměřením se pro nás stávají rodinné domy nebo malé průmyslové objekty.

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. Šířava 482/21, 750 02 Přerov

Zajištění dodávky pitné vody, odvodu a čištění odpadních vod.

Společnost sleduje stavy hladiny podzemní a povrchové vody a její kvalitu v širším okolí jímacích území, zavádí moderní technologie úpravy vody, sleduje kvalitu vody, udržuje, opravuje a rekonstruuje vodovodní sítě.

Střechy Franta s.r.o. Dědina 34/25, 751 02 Troubky

Naše firma nabízí veškeré služby tesařství, pokrývačství, klempířství, dále rekonstrukce a opravy šikmých a plochých střech, novostaveb i rekonstrukcí včetně hromosvodů.

Pokrýváme střechy všemi druhy krytin, provádíme pokládku střech na klíč. Dále dodávka a montáž střešních oken. Také zajišťujeme zateplování střech.

Stavby a reality STAR spol. s r. o. Janošíkova 155, 790 70 Javorník

Firma Stavby a reality STAR spol. s.r.o. zahájila svoji činnost v únoru 1993.

Spektrum naší činnosti je poměrně různorodé. Kromě výstavby nových budov, rodinných, rekreačních nebo určených k podnikání, provádíme rekonstrukce a opravy stávajících objektů. Budujeme inženýrské sítě a provádíme zateplování fasád (program Zelená úsporám).

Od roku 2008 se centrum našeho zájmu posunulo do oblasti dopravních staveb jako jsou rekonstrukce mostů, stavby opěrných zdí, opravy cest a chodníků.

Odborně provádíme také zámečnické, obkladačské, tesařské, natěračské a malířské práce.

COVID-19: K dispozici jsme Vám i v tomto náročném období. Neváhejte nás kontaktovat.

Naše firma dává důraz především na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků, tj. kvalitní podstřešní folie, lepící olověné pásy nároží, odvětrávací prvky dle doporučení výrobce a v neposlední řadě silnější latě.

Vyhotovení cenových nabídek na střešní plášť provádíme zdarma!

SPL HOLDING a.s. Jana Sigmunda 313, 783 49 Lutín

Výzkum, vývoj a výroba středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití. V tomto segmentu se firma řadí mezi světovou špičku v oboru a úspěšně tak navazuje na dlouholetou tradici výroby čerpadel v regionu střední Moravy. Mezi klíčové zákazníky patří tuzemské a zahraniční průmyslové podniky působící v oblasti lehkého i těžkého strojírenství, klasické a jaderné energetiky, petrochemie, těžby ropy, dobývání a zpracování nerostů a vodního hospodářství.

SOS stavebniny s.r.o. Lipovská 1179/94, 790 01 Jeseník

Prodáváme stavební a hutní materiál včetně rozvozu a provozujeme půjčovnu stavebního nářadí.

B.V.A. s.r.o. Přerovská 666/54a, 779 00 Olomouc

Zabýváme se prodejem, dodávkou a montáží dveří SAPELI. Přijďte si vybrat z našeho sortimentu na náš showroom v Olomouci na Přerovské 665/54a.

GRENT - Žváček s.r.o. Chromeč 40, 789 01

Poskytujeme služby v oblasti výkopových, pozemních a elektromontážních prací, autodopravy, realizace veřejného osvětlení či elektrorevizí aj.

COVID-19: K dispozici jsme Vám i v tomto náročném období. Neváhejte nás kontaktovat.
KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o. Ibsenova 496/19, 779 00 Olomouc

Naše firma zajišťuje kompletní dodávky elektromontážních prací objektů občanské výstavby, průmyslu a zemědělství.

Provádíme kabelové rozvody NN, VN, venkovní osvětlení, instalace hromosvodů, projekce, revize a jiné. Dále pronajímáme montážní plošiny.

Jsme držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009.

HF stavby, s.r.o. Olomoucká 292, 752 01 Kojetín

Provádíme stavební práce a rekonstrukce balkónů se zaměřením na výstavbu železobetonových lodžií.

Specializujeme se na celkové revitalizace panelových a cihlových domů.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.