V Karlovarském kraji doporučujeme:

B&H STAVBY - Libor Hodina Stará Voda 204, 353 01

Provádíme veškeré zemní práce, vývoz septiků a tukových lapolů.

Také provádíme výstavbu a opravy inženýrských sítí.

Dále nabízíme služby jako je demolice, hydroizolace objektů, čištění rybníků a také je možnost domluvy a zajištění zimní údržby komunikací a parkovišť pro Vaše město a obec.

JS Instal Mlýnská 193, 364 52 Žlutice

Provádíme veškeré vodoinstalační, topenářské a plynoinstalační práce v celém Karlovarském kraji, ale mnoho našich zákazníků máme i v Praze a okolí.

Kamnářství Koutecký Merklínská 14, 360 10 Karlovy Vary

Prodej, výroba, dodávky a montáže krbů včetně teplovodních, kachlových a akumulačních kamen, nerezových i kamenných komínů, sporáků a pecí na pizzu. Nabídka krbových vložek pro všechny typy krbů, podložek pod kamna, krbová kamna a materiálů pro stavbu krbů. Prodej příslušenství. Krby s výměníkem, kamna s výměníkem

Nábytek Steleta 5. května 1427, 356 01 Sokolov

Naše firma s téměř 60letou tradicí Vám nabízí kvalitní a levný nábytek, kuchyňské linky, postele, matrace, sedací soupravy, sektorový a kancelářský nábytek, stoly, židle a skříně.

Specializujeme se na prodej proutěných a bytových doplňků. Prodáváme tapety a obrazy.

Možnost splátkového prodeje.

Staving - Invest s.r.o. Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov

Nabízíme kompletní inženýrské služby a realizaci staveb.

  • kompletní zajištění a projednání předprojektové, projektové a realizační dokumentace vč. veškeré nutné veřejnoprávní agendy nutné pro získání územního rozhodnutí a stavebního povolení
  • příprava, organizace veřejných soutěží na zpracování projektové dokumentace a zhotovitelů staveb, vše za účasti mandanta
  • zpracování žádostí o státní příspěvek na podporu výstavby nájemních bytu včetně podpory kladného vyřízení žádosti zajištění realizace staveb tzv. “ na klíč „
  • zpracování projektové dokumentace
  • výkon funkce stavebního – technického dozoru investora
  • zajištění kolaudace
  • závěrečné vyhodnocení stavby vzhledem k poskytnuté dotaci ze státního rozpočtu ČR
GESPOL s.r.o. Jáchymovská 41/73, 360 04 Karlovy Vary

Práce v oblasti geodézie a katastru, geoinformatiky, fotogrammetrie a archivace. Zhotovujeme geometrický plán, vytyčujeme vlastnické hranice a stavby, zaměřujeme skutečný stav, spočítáme kubatury.

GOLDMAN PAVEL-REKONSTRUKCE PG Lipnická 956, 362 51 Jáchymov

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů i nebytových prostor, zejména pak bytových jader a koupelen, vodoinstalatérské a topenářské práce, zednické a obkladačské práce, dřevěné a kamenné obklady stěn a stropů, štukatérské práce a šlechtěné omítky, sádrokartonářské, malířské, natěračské a lakýrnické práce. Dále provádíme téměř veškeré zemní a výkopové práce včetně odvozu stavebního odpadu a suti.

Kaisrlík, spol. s r. o. Stannum 930, 357 31 Horní Slavkov

Zabýváme se zakázkovou, kusovou a malosériovou strojírenskou výrobou dle zákazníkem předložené dílenské výrobní dokumentace, případně dle zákazníkem předložené projektové dokumentace.

Uniart projektová kancelář Tepelská 137/3, 353 01 Mariánské Lázně

Zajišťujeme pro Vás komplexní služby ve spolupráci s požárním specialistou, zahradním architektem, dopravním inženýrem a projektantem elektroinstalace, slaboproudých rozvodů dle Vašich požadavků.

V naší projektové kanceláři pracují projektanti stavaři, statik, specialisté na vodu, kanalizaci, topení, plynovody, větrání a rozpočtář.

ZEDNICKÉ PRÁCE BROUSIL U Divadla 483, 356 01 Sokolov

Zabýváme se kompletní dodávkou plastových oken, tzn. zaměření, demontáž, montáž, včetně zednického začištění, zateplováním fasád domů, práci se sádrokartonem – protipožární certifikát rekonstrukcemi bytů a rekonstrukcemi koupelnových jader.

Pavel Rentka - VODA-TOPENÍ-PLYN Hlavní třída 716, 363 01 Ostrov

Zabýváme se prodejem vodoinstalačního, plynoinstalačního, topenářského materiálu, baterií, topidel, ohřívačů a instalačního materiálu pro vzduchotechniku.

Lešení Trubač s.r.o. Pohraniční stráže 136, 357 03 Svatava

Prodáváme a půjčujeme lešení a plošiny. Nabízíme ucelený systém schodů, žebříků a pochozích lávek pro snadný přístup a bezpečný pracovní prostor. Zajišťujeme výstavbu i rekonstrukce všech typů. Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

Výtahy Filipčík s.r.o. Pohraniční stráže 367, 353 01 Velká Hleďsebe

Zajišťujeme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení. Dodáváme nové výtahy všech značek a provádíme částečné i kompletní renovace vysloužilých výtahů. Ke každému výtahu poskytujeme záruční servis včetně pohotovosti.

Podlahy Cheb - Čábelka & Koucký Evropská 2356/27, 350 02 Cheb

Poskytujeme komplexní služby v oblasti podlah. Nabízíme dřevěné, laminátové, korkové, vinylové a PVC podlahy, včetně broušení parket. Zajišťujeme výrobu a montáž profesionálních sportovních dřevěných palubových a syntetických podlah. Zabýváme se také realizací nových průmyslových podlah.

Madre-Cat s.r.o. Horní 1226, 357 35 Chodov

Nabízíme Vám veškeré služby v oblasti stavební činnosti.

Specializujeme se na přípravné stavební práce a dokončovací práce.

Dále nabízíme odvoz a dovoz stavebního materiálu a veškeré další služby v oblasti autodopravy.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.