V Karlovarském kraji doporučujeme:

Staving - Invest s.r.o. Rokycanova 1929, 356 01 Sokolov

Nabízíme kompletní inženýrské služby a realizaci staveb.

  • kompletní zajištění a projednání předprojektové, projektové a realizační dokumentace vč. veškeré nutné veřejnoprávní agendy nutné pro získání územního rozhodnutí a stavebního povolení
  • příprava, organizace veřejných soutěží na zpracování projektové dokumentace a zhotovitelů staveb, vše za účasti mandanta
  • zpracování žádostí o státní příspěvek na podporu výstavby nájemních bytu včetně podpory kladného vyřízení žádosti zajištění realizace staveb tzv. “ na klíč „
  • zpracování projektové dokumentace
  • výkon funkce stavebního – technického dozoru investora
  • zajištění kolaudace
  • závěrečné vyhodnocení stavby vzhledem k poskytnuté dotaci ze státního rozpočtu ČR
Nábytek Steleta 5. května 1427, 356 01 Sokolov

Naše firma s téměř 60letou tradicí Vám nabízí kvalitní a levný nábytek, kuchyňské linky, postele, matrace, sedací soupravy, sektorový a kancelářský nábytek, stoly, židle a skříně.

Specializujeme se na prodej proutěných a bytových doplňků. Prodáváme tapety a obrazy.

Možnost splátkového prodeje.

Aleš K a s t l, dřevovýroba Nový Kostel 107, 351 34 Nový Kostel

Provádíme jeřábnické práce od 8 do 400 tun do výšky 147 metrů, používáme teleskopické a příhradové autojeřáby.

Naší další činností je těžká a nadrozměrná doprava do 100 t a 24 m, nákladní silniční doprava, zemní a výkopové práce, demoliční činnosti.

FULA 74 s.r.o. Tři Sekery 137, 353 01

Nabízíme ucelenou řadu ohřívačů vody a akumulačních nádrží o objemech 150 až 5 000 litrů. V našem standardním programu nabízíme smaltované, nebo ocelové provedení. Máte na výběr z 70 nabízených typů a na Vaše přání v různých barevných provedeních.

Naše výrobky najdou využití v domácnostech, veřejných sociálních zařízeních, kancelářích, hotelech, obchodech a všude tam, kde je zapotřebí ohřev teplé vody či vytápění.

JS Instal Mlýnská 193, 364 52 Žlutice

Provádíme veškeré vodoinstalační, topenářské a plynoinstalační práce v celém Karlovarském kraji, ale mnoho našich zákazníků máme i v Praze a okolí.

Uniart projektová kancelář Tepelská 137/3, 353 01 Mariánské Lázně

Zajišťujeme pro Vás komplexní služby ve spolupráci s požárním specialistou, zahradním architektem, dopravním inženýrem a projektantem elektroinstalace, slaboproudých rozvodů dle Vašich požadavků.

V naší projektové kanceláři pracují projektanti stavaři, statik, specialisté na vodu, kanalizaci, topení, plynovody, větrání a rozpočtář.

Lešení Trubač s.r.o. Pohraniční stráže 136, 357 03 Svatava

Prodáváme a půjčujeme lešení a plošiny. Nabízíme ucelený systém schodů, žebříků a pochozích lávek pro snadný přístup a bezpečný pracovní prostor. Zajišťujeme výstavbu i rekonstrukce všech typů. Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

Madre-Cat s.r.o. Horní 1226, 357 35 Chodov

Nabízíme Vám veškeré služby v oblasti stavební činnosti.

Specializujeme se na přípravné stavební práce a dokončovací práce.

Dále nabízíme odvoz a dovoz stavebního materiálu a veškeré další služby v oblasti autodopravy.

KOVOINVEST s.r.o. Blahoslavova 316/14, 360 01 Karlovy Vary

Pronájem jeřábu a související jeřábnické práce při práci s břemeny do 50 tun. Vlastníme techniku různých typů jeřábů. Jeřábnické práce provádíme v různých typech terénu a také ve vnitřních prostorách stavebních objektů.

Díky našim dlouholetým zkušenostem budou práce provedené rychle, spolehlivě a bezpečně.

Autoslužby - Josef Pirohanič Horní Slavkov 1007, 357 31

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Nevíte si rady s výběrem správného vozidla pro nákladní přepravu? Hledáte jeřábnické práce nebo potřebujete udělat zemní a výkopové práce na Vašem pozemku?

Obraťte se na autodopravu zavedené firmy Josef Pirohanič - Autoslužby z Horního Slavkova. Firma působí nejen v Horním Slavkově, ale i v okolí Sokolova a Karlových Varů.

Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem. Vyberte si přepravu tahači, návěsy, sklápěcími automobily nebo valníky. Vyhovíme i náročnějším požadavkům a přepravíme i nadměrné náklady.

Hledáte práci v Karlovarském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
Karlo Projekt, spol. s.r.o. Závodu míru 584/7, 360 01 Karlovy Vary
Petr Janoušek Slepá 125, 357 35 Nové Sedlo
PROVOZNÍ STŘEDISKO VODOVODŮ TOUŽIM Tepelská 546, 364 01 Toužim
Kamnářství Koutecký Merklínská 14, 360 10 Karlovy Vary

Prodej, výroba, dodávky a montáže krbů včetně teplovodních, kachlových a akumulačních kamen, nerezových i kamenných komínů, sporáků a pecí na pizzu. Nabídka krbových vložek pro všechny typy krbů, podložek pod kamna, krbová kamna a materiálů pro stavbu krbů. Prodej příslušenství. Krby s výměníkem, kamna s výměníkem

KASKOVÁ ALEXANDRA Ing. arch. Sokolovská 119/54, 360 05 Karlovy Vary

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.