V Královéhradecký kraji doporučujeme:

ELPLAST Hradec Králové - výrobní divize a.s. Bohuslavice 99, 541 03 Bohuslavice

Zabýváme se distribucí plastových rozvaděčů, skříní pro distribuci a měření spotřeby elektřiny a plynu. Nabízíme kompletní sortiment plastových skříní a rozvaděčů, které využije jak distribuční společnost, tak především koncový zákazník, který potřebuje připojit odběrné místo k síti. Nabízíme vytvoření kompletní sestavy (elektroměrový rozvaděč, přípojková skříň, plynoměrová skříň) pro připojení a měření, shodné rozměry, různé barvy a design.

FAJFR ROBERT Ing. Kryblická 192, 541 01 Trutnov

Specializujeme se na projektování a výrobu přepravních i skladovacích systémů a také technických součástek z plastu. Řídíme se vysokou produktivitou, funkčností a inovacemi. Naše produkty a poskytované služby jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují standardy, stanovené různými průmyslovými obory. Umístění v blízkosti klientů po celém světě

Pila a střechy Zubr Votuz 15, 508 01 Boháňka

Zpracováváme kulatinu ze surovin českého původu. Klademe důraz na jakost a přesnost řeziva. V nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další.

Naší hlavní činností je kompletní zhotovení nových střech, dále pak provádíme opravy a rekonstrukce stávajících střech.

Vyrábíme tlakové nádrže jak z nerezu, tak z černého materiálu.

DM Střechy Lodín 70, 503 15 Lodín

Provádíme klempířské a pokrývačské práce a zhotovení střešních oken. Dále montáž střešních oken, hydroizolace plochých i šikmých střech a drobné zednické práce.

Rojek dřevoobráběcí stroje a.s. U Kapličky 1055, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Zabýváme se výrobou a prodejem kompletního sortimentu dřevoobráběcích strojů, výrobou a prodejem zplynovacích a pyrolitických kotlů na tuhá paliva.

KRÁLÍČEK INTERIÉRY s.r.o. Ekologická 10, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme plastová, dřevěná a hliníková okna, žaluzie, markýzy a sítě proti hmyzu. Vnitřní i venkovní parapety. Dále pak garážová vrata (sekční, rolovací, standardní)

Truhlářství Langhamer & Pohl, s.r.o. V Domkách 85, 549 54 Police nad Metují

Firma vyrábí kvalitní nábytek na míru a doplňky ze dřeva a lamina. Vyrábíme samonosná schodiště, interiérové a vchodové dveře včetně nábytku i kuchyňských linek. Nabídka skříní, komody, police, stoly, židle a bytové doplňky. Dále také doplňky ze dřeva, masivu a lamina.

MATRIX PILA TŘEBOCHOVICE a.s. Ambrožova 993, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Jsme společnost zaměřená na truhlářství, dřevovýrobu, lesní práce, těžbu a zpracování dřeva a ostatních surovin. Postupem času jsme se rozšířili o další obory – automotive, autocentrum, výrobu oken, provoz hotelu a farmy i dřevocentrum.

DŘEVOCENTRUM CZ, a.s. Vážní ul., 500 03 Hradec Králové

Naše firma prodává dřevo, hranoly, prkna, desky, střešní latě, palubky obkladové, palubky podlahové, palubky smrkové, borové, modřínové, lišty, překližky, spárovky, OSB desky, nábytkové kování, durelis, laminované desky, pracovní desky, sololit, palivové dříví, brikety, pelety, plotovky, parapety, DTD.

Truhlářství Lubomír Srnský Prosečné 90, 543 73 Prosečné

Na zakázku vyrábíme dveře, schody, kuchyně, nábytek, obložení, okna euro, špaletová a jiná, tesařské konstrukce, střechy všech typů.

Vše dodáme včetně dopravy a montáže, v jakýchkoli tvarech, rozměrech, barvách i dřevinách po celé České republice.

Hledáte práci v Královéhradecký kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
A-DOMOV s.r.o. Sokolovská 842, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
AKVARISTIKA MADAP Hostovského 242, 549 31 Hronov

Chov a prodej akvarijních ryb a služeby s tím související.

ABB STŘECHY Heřmánkovice 187, 549 84
ADM STAVBY s.r.o. Tutleky 24, 517 41 Kostelec nad Orlicí
AKVARISTIKA MADAP Zbečník 356, 549 31

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.