V Zlínském kraji doporučujeme:

EMSEKO CZ s.r.o. 2.května 30703, 760 01 Zlín

Výroba igelitových tašek, pytlů a plastových fólií.

RM FOREST lesní společnost s.r.o. Palackého 172, 687 71 Bojkovice

RM FOREST se zabývá prodejem dříví. Vykupujeme jehličnatou, listnatou kulatinu a vlákninu. Dále provádíme úmyslnou těžbu, výchovné probírky a zpracováváme kalamity. Drtíme klest, zalesňujeme holiny, ošetřujeme a postřikujeme kulturu proti okusu. Poskytujeme dopravu dříví.

VELKOSKLAD S PLASTY s.r.o. Záříčí 54, 768 11 Chropyně

Hlavním předmětem obchodní činnosti firmy Velkosklad s plasty s.r.o. je prodej rozsáhlého sortimentu koženek, ubrusovin a obalů pro potraviny.

Nabídka koženek obsahuje zejména koženky pro čalounické, galanterní, obuvnické a další účely. Sortiment je nově rozšiřován i o materiály pro speciální užití, zejména o potahové materiály pro ochranu matrací a polštářů s vysokými hygienickými i užitnými vlastnostmi a materiály pro technické využití.

Nabízené obaly jsou vyráběny z neměkčené vinylové fólie, která vyniká nízkou propustností pro kyslík a je zdravotně nezávadná.

Ubrusoviny nacházejí především využití v domácnostech a sociálních zařízeních. Námi nabízené ubrusoviny jsou vyrobeny z PVC a jsou zdravotně nezávadné.

REGAZ, s.r.o. Drslavice 218, 687 33

Nabízíme regály a regálové systémy a profesionálně vyřešíme Vaše skladování a dodáváme regály i regálové a skladové systémy a dílenský nábytek a dílenské skříně a pracovní a montážní stoly a ponky a manipulační vozíky a stohovací plastové a kovové přepravky a boxy i také palety a bedny a trubkový regálový systém a do užitkových vozidel nabízíme speciální vestavby a to vše je vhodné na skladování různých materiálů a nářadí a nástrojů a řešíme také olejové hospodářství a vyrábíme regály pro vybavení skladů a dílen i také archivů.

Hotel Radegast Dolní Bečva 287, 756 62 Dolní Bečva

Provoz hotelu. Nabízíme 13 dvou a vícelůžkových pokojů s celkovou kapacitou 55 osob. Pokoje jsem rozděleny do kategorií A a B. V poschodí je k dispozici sociální zařízení a připojení k internetu. Zajišťujeme ubytování pro školní zájezdy. Poskytujeme lyžařské kurzy.

Ivo Mihal - štípané palivové dřevo Družstevní II ul., 687 25 Hluk

Provádíme přepravu dřeva pro firmy, obce i soukromé osoby. Prodáváme palivové štípané dřevo. Dále zajišťujeme manipulační práce s hydraulickou rukou.

DURA-LINE CT, s.r.o. U Písáku 682, 763 62 Tlumačov

Naše společnost je mezinárodním výrobcem a distributorem výrobků a řešení pro oblast telekomunikací a energetické infrastruktury.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem plastových potrubních systémů.

Černoch AZS Vysoká 32, 756 41

Firma se zabývá závlahovými systémy, plastovou výrobou a servisem bazénů. Vyrábíme jímky, vodoměrné šachty, retenční nádrže pro závlahový systém a plastové výrobky dle výkresové dokumentace. Zajišťujeme servis, jarní zprovoznění a podzimní zazimování bazénů.

Hledáte práci v Zlínském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
AB METAL TECHNOLOGIES s.r.o. Mladotická 870, 763 21 Slavičín
ACLESIA, spol. s r.o. Hovězí 293, 756 01
František Adámek - tesařství Palackého 740, 766 01 Valašské Klobouky
Agrospol Lužná, s.r.o. Lužná 247, 756 11 Lužná

Jsme firma,která se zabývá A-typickým lepením smrkových a dubových eurohranolůa ostatních dřevěných lepených profilů jako polotovarů pro výrobu eurooken, dveří, schodišť a dalších stavebně-truhlářských prvků. Firma se specializuje na A-typický lepený program z listnatého dubového a jehličnatého dřeva. Brousíme pilové kotouče, pilové pásy, hoblovací hlavy a frézy pro délkové napojování dřeva. Pilové kotouče brousíme do průměru 500 mm.

ADAMEC JOSEF Pod Hostýnem 819, 768 72 Chvalčov
ABRAV-TRUHLÁŘSTVÍ Lhota 6, 768 34
ALIMAX, s.r.o. Vejvanovského 384/1, 767 01 Kroměříž

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.