V Zlínském kraji doporučujeme:

FRESH AIR s.r.o. Ořechov 193, 687 37

Zabýváme se dodávkou a montáží klimatizací, tepelných čerpadel a chladících zařízení.

H.P. - servis hydraulika s.r.o. Zlínská 1206, 763 12 Vizovice

Zabýváme se výrobou a opravami hydromotorů či hydrogenerátorů. Dále nabízíme pístová, zubová a lamelová čerpadla, servořízení pro nákladní vozidla Avia, Tatra, Liaz, Renault, Volvo, Iveco, Scania, DAF, MAN a mnoho dalších. Dodáváme rozvaděče, orbitální motory a řídící jednotky.

Jakos kabiny, s.r.o. Moravníky 1392, 686 01 Uherské Hradiště

Zabýváme se přepravou nákladů dodávkovými automobily. Dále výrobou, montáží a prodejem náhradních dílů kabin na vysokozdvižné vozíky. Naleznete u nás značky Still, Nissan, Hyundai, Hyster, Linde, Manitou, Komatsu, Yale a další.

CODACO ELECTRONIC s.r.o. Hemy 825, 757 01 Valašské Meziříčí

Naše služby elektronické výroby jsou zaměřené na komplexní návrh řešení a to od návrhu až po realizaci. Obvyklým rozsahem dodávek jsou série malého až středního rozsahu, ale to nevylučuje výrobu prototypů a případné plánované zakázky velkého rozsahu.

Kitzmetal Trade s.r.o. Luční čtvrť 1867, 686 03 Staré Město

Zaměřujeme se na pálení tlustých plechů a výrobu výpalků.

Zabýváme se také nákupem a prodejem hutních materiálů.

Zajišťujeme službu tvarového pálení plechů.

Flow Tech, s.r.o. třída Tomáše Bati 5330, 760 01 Zlín

Zaměřujeme se na výrobu lisovacích nástrojů a upínacích i kontrolních přípravků. Nabízíme hydraulické a mechanické upínače, paletové zakladače, strojní díly či jednoúčelové stroje (montážní linky i polohovadla).

Tomáš Francl - hromosvody Jílová 4568, 760 05 Zlín

Nabízíme montáže, opravy, revize a projektování hromosvodových soustav. Poskytujeme materiál z pozinkované oceli, mědi či hliníkové a nerezové slitiny.

PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov 531, 687 61

Dodávka a montáže podlahového topení, otopných těles, plynové kotelny, výměníkové stanice, kondenzačního kotle, kotle na pevná paliva, solární systémy, tepelná čerpadla.

Servis kotlů Viessmann, servis pisoárů a baterií Sanela, servis solárních panelů a systémů. Čištění kanalizací a geodetické práce.

SET OZE, s.r.o. Prlovská 3862, 760 01 Zlín

Provádíme realizace, návrhy, projektování, servis a montáže solárních systémů - fotovoltaických elektráren pro domácnosti i podnikatele.

Zajišťujeme elektromontážní práce (silnoproudé instalace, realizace, opravy elektrických zařízení).

Nabízíme revize elektrických zařízení a hromosvodů.

Štec SVT s.r.o. Jasenice 711, 755 01 Vsetín

Naše firma poskytuje projekce a dodávky vzduchotechniky, technologického odsávání, protipožární a tepelné izolace do vnitřního či venkovního prostředí. Provádíme výrobu a montáž klempířských prvků.

Zdeněk Valenta - hasicí technika Tučapy 31, 687 09 Tučapy

Nabízíme hasicí přístroje, hydranty, hydrantové systémy.

Provádíme opravy a servis hasicích přístrojů.

TRIANGOLO spol. s r.o. Wolkerova 845, 768 24 Hulín

Zabýváme se výrobou kvalitních a našimi zákazníky dlouhodobě oceňovanými výrobky určené pro sofistikované technologie a nejrůznější projekty rozmístěné téměř po celém světě.

Přesné odlitky s.r.o. Popovice 236, 686 04 Popovice

Specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu do předehřátých keramických skořepinových forem.

Odlévané materiály slévárny jsou uhlíkaté a legované oceli, korozivzdorné slitiny Cu. Slévárna vyrábí druhy odlitků od nejmenších po sériovou výrobu.

Přijmeme pracovníka na pozici DĚLNÍK slévárny.

Nabíráme nové zaměstnance. Přidejte se k nám! Více informací.
Jozef Pomkla - JOPOS Slovenská 6565, 760 01 Zlín

Zabýváme se prodejem a servisem elektronických registračních pokladen OMRON, CHD a EURO a inteligentních pokladních systémů jak klasických tak na bázi PC – POS. Zákazníkům naší firmy nabízíme: elektronické pokladny a pokladní systémy OMRON, CHD, EURO, včetně spotřebního materiálu, inteligentní počítačové pokladní terminály POS nebo i pouze upravené PC včetně spotřebního materiálu komplexní programové vybavení pro obchody, supermarkety, restaurace i hotely, elektronické digitální váhy, záložní zdroje,etiketovací kleště a etikety, snímače čárového kódu, inteligentní přenosné terminály tiskárny čárového kódu, široký sortiment výpočetní techniky, pokladní boxy od jednoduchých pokladních boxů až po komfortní pokladní boxy, automaty pro výkup lahví,drátěný a regálový program na vybavení prodejen

COVID-19: I v této těžké době pro Vás máme otevřeno!
Hledáte práci v Zlínském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
AB METAL TECHNOLOGIES s.r.o. Mladotická 870, 763 21 Slavičín

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.