V Ústeckém kraji doporučujeme:

České filtry, s.r.o. Textilní 3403/4, 400 01 Ústí nad Labem

Zabýváme se výrobou filtračních elementů pro VZT zařízení a filtračních elementů pro filtraci vzduchu a kapalin. Dodáváme také technologie pro procesní filtraci a elektroforézní lakování.

Vyrábíme výměnné filtry a dodáváme filtrační hadice, VZT kapsové filtry, filtrační sáčky, rukávy, svíčky, patrony.

CHVALIS s.r.o. Velešická 54, 411 72 Hoštka

Naše Společnost CHVALIS s.r.o. nabízí komplexní služby nejen v oblasti hydrauliky a pneumatiky, ale i v oblasti systémů centrálního mazání a patří mezi nejvýznamnější systémové integrátory u nás.

Metal Forming s.r.o. Mánesova 154/16, 407 53 Jiříkov

Společnost Metal Forming s.r.o. je významným výrobcem a maloobchodním i velkoobchodním dodavatelem tesařského kování. Na českém trhu zajišťuje výrobu a prodej kování pro stavbu pergol, altánů a jiných staveb ze dřeva.

COVID-19: I v této těžké době jsme tu pro Vás!
TRANS-REGION-STAV s.r.o. Spořická 4965, 430 01 Chomutov

Převážnou činností společnosti je kompletní realizace staveb nejrůznějšího charakteru, zejména pak v oblasti průmyslových a vodohospodářských staveb, dále pak zemní práce a doprava. Zabýváme se sanacemi betonových konstrukcí a to včetně stříkání suchých i mokrých betonových směsí.

MAŠEK MARTIN-MARA Pražská 1734, 430 01 Chomutov

Prodáváme elektronářadí, nářadí, strojů a příslušenství.

Naše firma provádí jeřábnické práce, zemní práce, demolice.

Dále se věnujeme i nákladní dopravě.

BOZETICKÝ FILIP Malá okružní 890/2, 419 01 Duchcov

Nabízím kompletní instalatérské práce. Provádím rekonstrukce koupelnového jádra, demontáž starých rozvodů či kanalizačního potrubí. Realizuji podlahové vytápění, tlakové zkoušky, záruční i pozáruční servis či revize.

Dastech s.r.o. U Kapličky 6, 417 25 Lahošť

Firma je výhradním zastoupením německého výrobce tesařského kování Vormann a rakouského výrobce zahradních domků Biohort. Sama vyrábí úspěšný produkt zábrany truhlíků na okenních parapetech a další produkty pro dům, byt a zahradu.

Vamiro s.r.o. Vtelenská 3337, 434 01 Most

Naše firma dodává obytné kontejnery, skladové kontejnery, sanitární kontejnery, stavební kontejnery. Kontejnery (buňky) jsou ideální díky jejich sestavování, spojování, mohou být stohovatelné.

Dodáváme obytné kontejnery, skladové kontejnery, sanitární kontejnery, stavební kontejnery. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní servis s možností nakládky a dopravy. Nově provozujeme kamionovou dopravu, dopravu nadměrných nákladů, doprovodná vozidla a nákladní vůz s

Miroslav Rýdl - váhy - vahservis Nám. Republiky 12/3, 435 11 Lom

Zajišťujeme rozsáhlé služby v oblasti vah, EET registračních pokladen, pokladních a vážících systémů, kalibrace vah, cejchování vah, pronájem vah. Zajišťujeme kompletní sortiment vah, prodej a servis.

Hledáte práci v Ústeckém kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
Hlodan Zdeněk - Zahradní Technika Oldřichova 935/21, 407 53 Jiříkov

Naše firma se zaobírá prodejem a servisem zahradní i lesnické techniky. V našem obchodě sežene vše z techniky na zahradu i do lesa, jako jsou motorové pily, sekačky, nože, nůžky a jiné. Prodáváme techniku od značek Vari, Husquarna, Honda, Jonsered, Stihl, Hecht, Solo a další.

CSF-ELEKTRO s.r.o. Kostelní 435, 434 01 Most
DENAS Děčín, spol. s r.o. Teplická 97, 405 02 Jílové
HLAVATÝ MIROSLAV-EZOS Přístavní 553/47, 400 07 Ústí nad Labem
CZECH M.A.T.-BAZAR STAVEBNÍCH STROJŮ Teplická 313, 417 61 Bystřany

Nabízíme použité stavební stroje všech značek jak v ČR, tak i ve světě. Obchodujeme se značkami jako např.: CATERPILLAR, KOMATSU, LIEBHERR atd.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.