V Ústeckém kraji doporučujeme:

BOS - Radovan Vítámvás, spol. s r.o. Černovická 5523, 430 03 Chomutov

Nabízíme služby v oblasti stavebnictví a strojírenství. Provádíme rekonstrukce historických památek, hrubé stavby rodinných domů, střechy a půdní vestavby. Specializujeme se na výrobu svařovaných konstrukcí. Dále nabízíme obrábění na frézách a soustruhu, ohýbání plechů

CHVALIS s.r.o. Velešická 54, 411 72 Hoštka

Naše Společnost CHVALIS s.r.o. nabízí komplexní služby nejen v oblasti hydrauliky a pneumatiky, ale i v oblasti systémů centrálního mazání a patří mezi nejvýznamnější systémové integrátory u nás.

EKOSERVIS Haškova 3783/3, 430 01 Chomutov

Projektujeme, navrhujeme, dodáváme i servisujeme klimatizace, tepelná čerpadla.

Metal Forming s.r.o. Mánesova 154/16, 407 53 Jiříkov

Společnost Metal Forming s.r.o. je významným výrobcem a maloobchodním i velkoobchodním dodavatelem tesařského kování. Na českém trhu zajišťuje výrobu a prodej kování pro stavbu pergol, altánů a jiných staveb ze dřeva.

COVID-19: I v této těžké době jsme tu pro Vás!
Jiří Motejl - Ekologické a úsporné systémy vytápění Hornická 2000, 413 01 Roudnice nad Labem

Nabízíme veškeré práce v oblasti vodoinstalace, topení, plynu a kanalizací. Dodáváme a montujeme také tepelná čerpadla, topné systémy a centrální vysavače. Provádíme také elektrikářské práce, revize elektro a plynu.

TRANS-REGION-STAV s.r.o. Spořická 4965, 430 01 Chomutov

Převážnou činností společnosti je kompletní realizace staveb nejrůznějšího charakteru, zejména pak v oblasti průmyslových a vodohospodářských staveb, dále pak zemní práce a doprava. Zabýváme se sanacemi betonových konstrukcí a to včetně stříkání suchých i mokrých betonových směsí.

ORT JIŘÍ-EKOPLYN Telnice 54, 403 38

Naše firma Vám nabízí vodoinstalační a topenářské práce, revize plynu, rekonstrukce koupelen i montáže topení a plynovodů.

Naším sídlem je Telnice v okrese Ústí nad Labem, ale své zakázky realizujeme v širokém okolí.

RK METAL, spol. s r.o. Pražská 3, 440 01 Dobroměřice

Firma nabízí výrobu ocelových konstrukcí a opracování. Vyrábíme díli pro stavbu strojů, mechanické obrábění a CNC obrábění.

BAXA - anténní a satelitní technika Slovenského národního povstání 2652/22, 434 01 Most

Zabýváme se prodejem antén a satelitní techniky včetně servisu. Instalace společných televizních antén, zabezpečovacích a kamerových systémů. Nabídka tísňových hlásičů, detektorů pohybu, sirén, majáků, klasických telefonů a telefonů na zeď.

Naše firma provádí jeřábnické práce, zemní práce, demolice.

Dále se věnujeme i nákladní dopravě.

HB Energomont s.r.o. Masarykova 633/318, 400 01 Ústí nad Labem

Nabízíme:

  • zámečnické práce

  • montážní práce - svářečské práce.

Propůjčujeme zaměstnance na dlouhodobé, krátkodobé i jednorázové akce do Vaší firmy

Dastech s.r.o. U Kapličky 6, 417 25 Lahošť

Firma je výhradním zastoupením německého výrobce tesařského kování Vormann a rakouského výrobce zahradních domků Biohort. Sama vyrábí úspěšný produkt zábrany truhlíků na okenních parapetech a další produkty pro dům, byt a zahradu.

UNISTROJ s.r.o. Cihelná 742, 411 08 Štětí

Jsme strojírenská firma zaměřená na obrábění kovů.Dodáváme díly k novým strojům do Evropské unie.

Vamiro s.r.o. Vtelenská 3337, 434 01 Most

Naše firma dodává obytné kontejnery, skladové kontejnery, sanitární kontejnery, stavební kontejnery. Kontejnery (buňky) jsou ideální díky jejich sestavování, spojování, mohou být stohovatelné.

Dodáváme obytné kontejnery, skladové kontejnery, sanitární kontejnery, stavební kontejnery. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní servis s možností nakládky a dopravy. Nově provozujeme kamionovou dopravu, dopravu nadměrných nákladů, doprovodná vozidla a nákladní vůz s

Miroslav Rýdl - váhy - vahservis Nám. Republiky 12/3, 435 11 Lom

Zajišťujeme rozsáhlé služby v oblasti vah, EET registračních pokladen, pokladních a vážících systémů, kalibrace vah, cejchování vah, pronájem vah. Zajišťujeme kompletní sortiment vah, prodej a servis.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.