V Plzeňském kraji doporučujeme:

Aliatech Metal s.r.o. Jugoslávská 1588/5, 326 00 Plzeň

Působíme v oblasti vzduchotechniky a jednoúčelových strojních zařízení již více než dvě desetiletí.

Nabízíme řešení v oblasti vzduchotechniky, speciální stroje a zařízení pro automobilový průmysl.

Comtes FHT a.s. Průmyslová 995, 334 41 Dobřany

Provádíme aplikovaný výzkum a vývoj kovových materiálů a technologií jejich zpracování, tváření a tepelného zpracování. V našich laboratořích měříme širokou škálu mechanických a termofyzikálních vlastností různých materiálů. Provádíme také zkoušky tahem, rázem v ohybu, lomové houževnatosti, únavy, mikro-tahové testy atd.

DIOSS NÝŘANY a.s. Nýřany 1238, 330 23 Nýřany 1

Nabízíme kovovýrobu na CNC strojích, laseru, sekání, ohraňování, svařování z plechu, hliníku i nerezu včetně montáže, lakování práškovými barvami, konstrukční práce, 3D měření.

Kiesel Trade CS s.r.o. Poštovní 783/1, 312 00 Plzeň

Společnost prodává a servisně zajišťuje nové, použité stroje a náhradní díly k nim ve vysoké kvalitě v požadovaných dodacích lhůtách, a daří se jí tím uspokojovat rostoucí potřeby zákazníků.

Působíme na českém a slovenském trhu jako jediný oficiální autorizovaný zástupce zn. TEREX|FUCHS. Prodáváme nové, předváděcí i použité nakladače této značky, náhradních díly a příslušenství k nim.

Jiří Hýsek - výkup surovin - kovošrot Nádražní 535, 348 15 Planá

Poskytujeme kovošrot, sběrnu kovového odpadu - výkup kovů. Vykupujeme kovošrot, železo, litinu, nerez a barevné kovy. Dále akumulátory.

Provádíme likvidaci technologického zařízení a demontáž ocelových konstrukcí, sběrné suroviny. Likvidaci autovraků. Prodej hutního materiálu.

PDK.CZ s.r.o. - pila Nový Mlýn Souměr 45, 347 01 Bor u Tachova

Zajišťujeme výrobu dřevomateriálu - stavební řezivo (trámy, latě, ... ), pořezy dřeva, kulatiny, sušení dřeva.

Kovovýroba Honzík, s.r.o. ČSA 200, 349 53 Bezdružice

V současné době se firma zabývá lisováním a ohraňováním plechů, výrobou drátěného programu a doplňků, zámečnickou výrobou, svařováním, bodováním a disponuje vlastní autodopravou.

Specializujeme se na výrobu laboratorních a speciálních pecí na zakázku. Provádíme servis, konzultační činnost a výrobu technologických ohřevů na zakázku. V nabídce máme také regulátory teploty pro vícezónové ohřevy.

COVID-19: K dispozici jsme Vám i v tomto náročném období. Neváhejte nás kontaktovat.
ENERGIE AG TEPLO ROKYCANY s.r.o. Rokycanova 1351, 337 01 Rokycany

Společnost Energie AG Teplo Rokycany s.r.o. poskytuje našim zákazníkům komfortní a spolehlivé dodávky tepla za velmi přijatelné ceny. Našim cílem však nejsou jen pouhé dodávky tepla. Našim cílem je to, aby naši zákazníci v nás měli partnera, který jim zajistí veškeré služby spojené s teplem - od dodávek tepla až po například instalatérské práce. Proto jsme výrazně rozšířili spektrum našich služeb. Nabízíme: - výrobu a rozvod tepla - provozování domovních i průmyslových kotelen - topenářství - vodoinstalatérství - montáž rozdělovačů topných nákladů - rozúčtování nákladů na teplo i vodu - montáž poměrových i fakturační měřidel a vodoměrů - montáž termoregulačních ventilů - poradenství v dodávkách tepla a úsporách energií - další speciální služby v oblasti energetiky

Kamma 91 Plzeň s. r. o. Šůlova 409, 330 23 Nýřany

Nabízíme montáž a demontáž, opravy a servis hydraulických, mechanických a pneumatických strojů.

Opravujeme vulkanizační lisy a vyrábíme jejich příslušenství. Pronajímáme i výrobní prostory.

ŠKOLA WELDING s.r.o. Průmyslová 1330, 334 41 Dobřany

Patříme mezi přední instituce v České republice zajišťující komplexní služby v oblasti školení svářečů, vzdělávání svářečů a zkoušek svářečského personálu, auditorskou, inspekční, poradenskou a obchodní činnost.

Vypracujeme technologické postupy a řešení technických problému při svařování a provádíme audity i inspekce.

Trafag, spol. s r.o. Vilémovská 2129, 347 01 Tachov

Zabýváme se výrobou přesných mechanických a elektrických přístrojů pro regulaci a měření tlaku, mechanických a elektronických přístrojů pro regulaci a měření teploty.

CHLAZENÍ PATERA s.r.o. K Dráze 111/15, 326 00 Plzeň

Naše firma se zaměřuje na servis a montáže veškerého chlazení, které je schopna provést po celé České republice.

Náš tým je plný vyškolených a zkušených mechaniků, kteří jsou vybaveni tou nejmodernější technikou, kterou používají pro všechny servisní úkony.

Hledáte práci v Plzeňském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
2M Husova 1252/75, 301 00 Plzeň
2P Gastro spol. s r.o. Pod Švabinami 539/15, 312 00 Plzeň

Společnost 2P Gastro spol. s.r.o. se zabývá prodejem gastronomické technologie(konvektomaty, myčky nádobí, kotle, pánve, ...) Servis gastronomických zařízení projekce a návrhy gastronomických provozů. Prodej a servis chladící a mrazící techniky.

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.