V Zlínském kraji doporučujeme:

ASTREMA, spol. s r.o. J. Jabůrkové 308, 765 02 Otrokovice

Ostraha objektů i osob pro domácnosti i firmy, převozy peněz, ostraha vozidel či protialkoholní kontrolu. Provádíme obchůzkovou službu s využitím kontrolního systému Active Guard, kamerový dohled v objektu nebo areálu, okamžitý zásah v případě různých havárií nebo ochranu VIP osob a exekutorů. Zajišťujeme i úklidové služby.

Rychločistírna Dry Clean, s.r.o. Sluneční 2386, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Provozujeme rychločistírnu oděvů. Čistíme textilní, kožené i kožešinové výrobky. Služby poskytujeme firmám i široké veřejnosti. Nabízíme praní i čištění plyšových a textilních hraček.

EMSEKO CZ s.r.o. 2.května 30703, 760 01 Zlín

Výroba igelitových tašek, pytlů a plastových fólií.

IRISA Jasenická 697, 755 01 Vsetín

Naše firma preferuje k zákazníkům individuální přístup, garantujeme kvalitu poskytovaných služeb, výrobků a flexibilní jednání. Náš výrobní program zahrnuje tradiční výrobu exkluzivních, skleněných vánočních ozdob, kartonážní výrobu a lisování plastů.

Sjednání pohřbu (i v bytě), v případě potřeby zajišťujeme odvoz i dovoz k nám do kanceláře. Převoz zesnulých z ČR i zahraničí. Tisk smutečních oznámení. Zajištění květinových darů, dopravy, výkopu hrobu. Prodej hřbitovního zboží. Služba na mobilu nonstop.

Ivo Mihal - štípané palivové dřevo Družstevní II ul., 687 25 Hluk

Provádíme přepravu dřeva pro firmy, obce i soukromé osoby. Prodáváme palivové štípané dřevo. Dále zajišťujeme manipulační práce s hydraulickou rukou.

VELKOSKLAD S PLASTY s.r.o. Záříčí 54, 768 11 Chropyně

Hlavním předmětem obchodní činnosti firmy Velkosklad s plasty s.r.o. je prodej rozsáhlého sortimentu koženek, ubrusovin a obalů pro potraviny.

Nabídka koženek obsahuje zejména koženky pro čalounické, galanterní, obuvnické a další účely. Sortiment je nově rozšiřován i o materiály pro speciální užití, zejména o potahové materiály pro ochranu matrací a polštářů s vysokými hygienickými i užitnými vlastnostmi a materiály pro technické využití.

Nabízené obaly jsou vyráběny z neměkčené vinylové fólie, která vyniká nízkou propustností pro kyslík a je zdravotně nezávadná.

Ubrusoviny nacházejí především využití v domácnostech a sociálních zařízeních. Námi nabízené ubrusoviny jsou vyrobeny z PVC a jsou zdravotně nezávadné.

REGAZ, s.r.o. Drslavice 218, 687 33

Nabízíme regály a regálové systémy a profesionálně vyřešíme Vaše skladování a dodáváme regály i regálové a skladové systémy a dílenský nábytek a dílenské skříně a pracovní a montážní stoly a ponky a manipulační vozíky a stohovací plastové a kovové přepravky a boxy i také palety a bedny a trubkový regálový systém a do užitkových vozidel nabízíme speciální vestavby a to vše je vhodné na skladování různých materiálů a nářadí a nástrojů a řešíme také olejové hospodářství a vyrábíme regály pro vybavení skladů a dílen i také archivů.

Zdeněk Valenta - hasicí technika Tučapy 31, 687 09 Tučapy

Nabízíme hasicí přístroje, hydranty, hydrantové systémy.

Provádíme opravy a servis hasicích přístrojů.

ROVS-Rožnovský vzdělávací servis s.r.o. Dolní Paseky 1618, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Působíme na českém trhu již od r. 1990. Udržujeme přední místo ve vzdělávání v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO). Pořádáme pro Vás kurzy a semináře na území celé ČR.

Hledáte práci v Zlínském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
4STARS-SLUŽBY INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ, s.r.o. Leoše Janáčka 180, 686 01 Uherské Hradiště
ABIZON Prlovská 3862/29, 760 01 Zlín
1. ZLÍNSKÁ ZASTAVÁRNA Bartošova 4393, 760 01 Zlín
AGRO OKLUKY, a.s. Nivnická 839, 687 62 Dolní Němčí
A-INTERIER, s.r.o. Boršice 536, 687 09

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.