V Středočeském kraji doporučujeme:

Referenční veterinární nemocnice v Brandýse nad Labem je největším a nejlépe vybaveným pracovištěm v regionu, na kterém provádíme většinu i složitých a jinde nedostupných zákroků včetně CT vyšetření, operací mozku, páteře a komplikovaných zlomenin. Na klinice můžeme současně pracovat na dvou vyšetřovnách a dvou operačních sálech. Klinika disponuje prostornou čekárnou, recepcí, rtg vyšetřovnou, velkou ambulancí, konzultační místností, dvěma operačními sály-septickým hybridním a aseptickým, dále hospitalizační místností, meziskladem a zázemím pro presonál v patře kliniky. Celková plocha kliniky je 350m2 a plánujeme zásadní rozšíření.

Na klinice pracuje stabilně sedm lékařů a pomocný personál a externisté. Ročně provedeme na 1500 zákroků v celkové anestezii, z toho velké množství složitých chirurgických zákroků.

Fleurs de Michele U Studánky 194, 252 62 Horoměřice

V našem květinovém studiu Vám nabízíme květiny a vazby pro všechny příležitosti jako jsou např. svatby, rauty, pohřby i s doručením.

Dále také provádíme výzdobu firem, hotelů či restaurací. Zajišťujeme také realizace venkovních zahrad a jejich závlah.

ELSAB, s.r.o. Kaňk 41, 284 04 Kutná Hora

Prodáváme elektroinstalační materiál: jističe, kabely, chrániče, zásuvky, vypínače, osvětlení, zářivky, žárovky, rozvaděče, vývodky, lišty, stykače, svodiče přepětí, ventilátory. Dále nabízíme hromosvody, svorky, ABB, OEZ, KABLO, EATON, KOPOS.

A.A.R. Veterinární klinika Šotnovská 157, 280 02 Kolín

Zajišťujeme kompletní veterinární služby. Nabízíme také služby veterinárního salonu.

Zahrady Hejnal Za GZ 316, 267 12 Loděnice

Naše zahradnická firma s dlouholetou praxí a s velmi zkušeným personálem Vám nabízí kompletní služby v oblasti zahradní architektury, zakládání zahrad, následnou dlouhodobou údržbu a ošetření zahrady atd.

Zahrady Hruška Tehov 45, 258 01 Vlašim

Působíme na trhu již od roku 1992 a nabízíme projektování a realizace okrasných zahrad, automatických závlahových systémů a zahradních jezírek, provádíme terénní úpravy, pokládání travních koberců a kácení stromů a celoroční údržbu zeleně.

ZES Křivsoudov s.r.o. Křivsoudov 138, 257 66 Křivsoudov

Zaměřujeme se na chov a prodej kuřat a chov skotu.

Kryštof Krucký - zavlažování Ostrá 106, 289 22 Nymburk

Naše firma se už přes 30 let zabývá službami v oboru zavlažování.

Nedílnou součástí našeho výkonu je také projekce a montáž automatických závlahových systémů. To vše nejen pro zahrady, ale i pro zemědělství nebo sportoviště.

Pavel a Marie Kuchtovi - zahradnictví Hrdlív 135, 273 06 Kladno

Zajišťujeme projekty, návrhy a realizace zahrad.

Dále prodej okrasných rostlin a dřevin – stromů a keřů. Výsadby pozemků, travních koberců. Kácení stromů (i rizikové), řez stromů a keřů, frézování pařezů.

Údržba zahrad a veřejné zeleně.

K V A R T O , spol. s r.o. Dr. E. Beneše 496, 257 51 Bystřice

Zemědělská, stavební, komunální, vinařská, manipulační a zahradní technika. Prodáváme náhradní díly, nabízíme servis strojů. Zastupujeme firmy New Holland, Lemken, Kuhn, Farmet, ZDT, Amazone, SMS, Strautmann.

Včelí farma Štíhlice Štíhlice 9, 281 63 Štíhlice

Zabýváme se chovem včelích matek, výrobou a prodejem včelích produktů. Specializujeme se na produkci jednodruhových medů. Nabízíme lesní medovicový, akátový, slunečnicový, pastový, květový med. Zakoupíte u nás propolisovou tinkturu a mezistěny. Zároveň provádíme výměnu mezistěn.

Petr Trpák Draho 14, 288 02 Nymburk

Servis stavebních, zemědělských a lesnických strojů. Provádíme servis stavební, lesní, zemědělské, zahradní a komunální techniky značek Zetor, John Deere, JCB, New Holland, Fendt, Case. Servis a opravy je možno provádět přímo u zákazníka.

Momentálně přijmeme kvalifikovaného mechanika.

Nabíráme nové zaměstnance. Přidejte se k nám! Více informací.
VetPark Mělník s.r.o. Panešova 1032, 276 01 Mělník

Veterinární klinika Mělník disponuje dvěma ordinacemi, dvěma plně vybavenými operačními sály - septickým a sterilním, diagnostickou místností, hospitalizací a rehabilitační místností. Mezi poskytované služby patří kromě obvyklé preventivní a léčebné péče také chirurgie v bezpečné inhalační anestezii, přístrojová diagnostika - RTG s přímou digitalizací, USG včetné odborných kardiologických vyšetření,stomatologická ošetření, EKG, ošetření drobných savců - morčat, králíků, křečků.

Kvalitní technické zázemí poboček VetPark, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit.

COVID-19: K dispozici jsme Vám i v tomto náročném období. Neváhejte nás kontaktovat.
Hledáte práci v Středočeském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
PODHORNÍK JAN Loškovská 376, 267 53 Žebrák
PAPEŽ DUŠAN Přistoupim 102, 282 01

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.