V Středočeském kraji doporučujeme:

A.A.R. Veterinární klinika Šotnovská 157, 280 02 Kolín

Zajišťujeme kompletní veterinární služby. Nabízíme také služby veterinárního salonu.

Referenční veterinární nemocnice v Brandýse nad Labem je největším a nejlépe vybaveným pracovištěm v regionu, na kterém provádíme většinu i složitých a jinde nedostupných zákroků včetně CT vyšetření, operací mozku, páteře a komplikovaných zlomenin. Na klinice můžeme současně pracovat na dvou vyšetřovnách a dvou operačních sálech. Klinika disponuje prostornou čekárnou, recepcí, rtg vyšetřovnou, velkou ambulancí, konzultační místností, dvěma operačními sály-septickým hybridním a aseptickým, dále hospitalizační místností, meziskladem a zázemím pro presonál v patře kliniky. Celková plocha kliniky je 350m2 a plánujeme zásadní rozšíření.

Na klinice pracuje stabilně sedm lékařů a pomocný personál a externisté. Ročně provedeme na 1500 zákroků v celkové anestezii, z toho velké množství složitých chirurgických zákroků.

Kryštof Krucký - zavlažování Ostrá 106, 289 22 Nymburk

Naše firma se už přes 30 let zabývá službami v oboru zavlažování.

Nedílnou součástí našeho výkonu je také projekce a montáž automatických závlahových systémů. To vše nejen pro zahrady, ale i pro zemědělství nebo sportoviště.

Zahrady Hejnal Za GZ 316, 267 12 Loděnice

Naše zahradnická firma s dlouholetou praxí a s velmi zkušeným personálem Vám nabízí kompletní služby v oblasti zahradní architektury, zakládání zahrad, následnou dlouhodobou údržbu a ošetření zahrady atd.

Zahrady Hruška Tehov 45, 258 01 Vlašim

Působíme na trhu již od roku 1992 a nabízíme projektování a realizace okrasných zahrad, automatických závlahových systémů a zahradních jezírek, provádíme terénní úpravy, pokládání travních koberců a kácení stromů a celoroční údržbu zeleně.

K V A R T O , spol. s r.o. Dr. E. Beneše 496, 257 51 Bystřice

Zemědělská, stavební, komunální, vinařská, manipulační a zahradní technika. Prodáváme náhradní díly, nabízíme servis strojů. Zastupujeme firmy New Holland, Lemken, Kuhn, Farmet, ZDT, Amazone, SMS, Strautmann.

ZES Křivsoudov s.r.o. Křivsoudov 138, 257 66 Křivsoudov

Zaměřujeme se na chov a prodej kuřat a chov skotu.

Pavel a Marie Kuchtovi - zahradnictví Hrdlív 135, 273 06 Kladno

Zajišťujeme projekty, návrhy a realizace zahrad.

Dále prodej okrasných rostlin a dřevin – stromů a keřů. Výsadby pozemků, travních koberců. Kácení stromů (i rizikové), řez stromů a keřů, frézování pařezů.

Údržba zahrad a veřejné zeleně.

VetPark Mělník s.r.o. Panešova 1032, 276 01 Mělník

Veterinární klinika Mělník disponuje dvěma ordinacemi, dvěma plně vybavenými operačními sály - septickým a sterilním, diagnostickou místností, hospitalizací a rehabilitační místností. Mezi poskytované služby patří kromě obvyklé preventivní a léčebné péče také chirurgie v bezpečné inhalační anestezii, přístrojová diagnostika - RTG s přímou digitalizací, USG včetné odborných kardiologických vyšetření,stomatologická ošetření, EKG, ošetření drobných savců - morčat, králíků, křečků.

Kvalitní technické zázemí poboček VetPark, tým zkušených veterinárních lékařů a specialistů, společně s operativními konzultacemi nám umožňují efektivně a rychle léčit i komplikované případy, se kterými si jednotlivé pracoviště nemůže poradit.

COVID-19: I nadále jsme Vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat.
Hledáte práci v Středočeském kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
Adama CZ s.r.o. Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice

Naše společnost se zabývá dodávkou přípravků na ochranu rostlin ADAMA, hnojiv, smáčedel, pomocných látek, insekticidů, fungicidů, herbicidy, růstových regulátorů.

AGRO DOLNÍ KRALOVICE s.r.o. Dolní Kralovice 16, 257 68
AGM-SEMA s.r.o. Hlavní , 250 65 Bašť
AGRO JAVORNA, spol. s r.o. Čistá 33, 270 34
AGROBET CZ, s.r.o. Kozinova 1, 290 01 Poděbrady
AGRO JESENICE a.s. Na Průhoně 159, 252 42 Vestec

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2022 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.