V Královéhradecký kraji doporučujeme:

Zobrazujeme pro vás i firmy z ostatních regionů, které potvrdily, že pro zákazníky z Královéhradecký kraje pracují.
Skrýt firmy z ostatních regionů
TENDR Švejda, s.r.o. - horská chata Start Deštné v Orlických horách 417, 517 91

Ubytujte se v horské chatě Start v Deštné, klidné ubytování v Orlických horách. V zimě si zalyžujete přímo u chaty. V létě ubytování nabízí okolní hřebeny.

Chalupy Roubal Černý Důl 269, 543 44 Černý důl

Pronajměte si roubenou chalupu s bazénem a vířivkou v obci Černý Důl.

Luxusně vybavené chalupy nabízí nadstandardní ubytování v Krkonoších nedaleko lyžařského centra Černý Důl. Tradiční roubenka Roubalka je postavena na klidném místě u řeky s výhledem do korun stromů jako u Krakonoše.

Dále je možnost vybrat si z dalších 4 chalup v naší nabídce:

  • Chalupa Šípková
  • Chalupa Brusírna
  • Chalupa Ledárna
  • Chalupa Mlýn
ROZVOZ OBĚDŮ HAM HAM Bohdanečská 817/20, 503 11 Hradec Králové

Naše firma se zabývá rozvozem teplých obědů po Hradci Králové a okolí, nabízíme výběr ze 4 druhů hlavních menu a jednoho druhu polévky.

Autocamp Brodský - Ing. Milan Hrstka Souběžná 186, 549 41 Červený Kostelec

Nabízíme krásný rodinný kemp na břehu rybníka Brodský. Ubytování v chatkách a bungalovech různých kategorií.

Stany i karavany si můžete postavit v příjemném stínu březového háje nebo na prosluněné travnaté louce.

Vodnická restaurace, dětské lanové dobrodružné hřiště, Brodíkův pohádkový svět fantazie, naučné stezky, půjčovna lodí a šlapadel, klidná lovná místa ukrytá v rákosí. To vše a ještě víc Vám nabízí kemp Brodský .

Jste-li školní výlet, či parta přátel a chcete se bez starostí dopravit za přírodními či historickými skvosty našeho kraje, poskytneme Vám autobusovou dopravu. Zajišťujeme i různé společenské akce, posezení a srazy.

Hotel Adam s.r.o. Špindlerův Mlýn 267, 543 51

Nabízíme stylové ubytování ve wellness hotelu v srdci Krkonoš.

U nás se můžete těšit na stylový wellness s bazénem, saunou, výřivkou, masážemi a naší panoramatickou restaurací s dechberoucím výhledem.

-horská turistika pro jednotlivce i skupiny

-horské sporty - lyže, snowboard

-špičková gastronomie

-slunečná terasa s panoramatickým výhledem

M - STAV HK s.r.o. Lochenice 65, 503 02

Naše stavební firma s dlouholetou tradicí, dodává od stavby rodinných domů na klíč, přes zateplování až po výklízení a bourací práce vše, na co si jen vzpomenete.

Hotel Rambousek Komenského 60, 549 01 Nové Město nad Metují

Nacházíme se 200 m od historického centra Nového Města nad Metují. Ubytovací kapacitou se řadí k hotelům rodinného typu.

Svým vybavením je vhodný především k individuální turistice a k obchodním jednáním, které zde najdou i zázemí.

Chata Výrovka Pec pod Sněžkou 204, 542 21 Pec pod Sněžkou

Chata Výrovka je hřebenová chata založená v 18. století. Chata Výrovka se nachází v horském sedle v nadmořské výšce 1356 metrů na křižovatce cest ze Strážného na Luční boudu a ze Špindlerova Mlýna do Pece pod Sněžkou. Pro zimní sezónu 2019 jsou opět vypsány lavinové, skialpinistické a zážitkové kurzy včetně variant s výukou lezení ledů. Všechny informace jednoduše dostupné na www.cknamche.cz - rubrika KURZY A AKCE. Dále nabízíme možnost objednání celoročních přednášek s horskou tématikou pod taktovkou horských vůdců UIAGM !

PENZION - RESTAURACE - STEAK BAR TROPICAL U Přivaděče 37, 552 03 Česká Skalice

Zveme Vás k příjemnému posezení originálním námi vytvořeném exotickém prostředí restaurace pod palmou s opičkama. V letním období jsou k dispozici dvě částečně zastřešené terasy s výhledem na Rozkoš. Pořádáme pravidelné rožnění steaků a ryb ve stínu borovic. Máme pro Vás připraven bohatý výběr z alkoholických a nealkoholických nápojů, míchaných nápojů, 30 druhů čajů, 80 druhů tuzemských zahraničních a archivních vín, 300 druhů minutkových a mořských specialit, bezmasých pokrmů, 30 druhů zeleninových, ovocných a těstovinových salátů.

Rodinná restaurace U Nás Malá Pláň 269, 542 11 Pec pod Sněžkou

Nabízíme příjemné posezení, výbornou kuchyni a nápoje. Atraktivní lokalita v srdci Krkonoš. Rádi Vás přivítáme i s domácími mazlíčky. V blízkosti restaurace je lyžařský areál, běžkařské a běžecké trasy a cyklotrasy. V okolí turistické cíle - ideální cílový bod. Po domluvě je možné zajistit ubytování.

Autokemp Velký Vřešťov Velký Vřešťov 34, 544 54 Velký Vřešťov

Zajišťujeme ubytování v chatkách a buňkách s možností umístění karavanů a stanů. V kempu je zajištěno stravování, sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou, rybolov, půjčování šlapadel a kol, hřiště, pískoviště, prolézačky i ping-pongový stůl. Areál je čistý a udržovaný.

COVID-19: K dispozici jsme Vám i v tomto náročném období. Neváhejte nás kontaktovat.
Hledáte práci v Královéhradecký kraji? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
HOTEL LESNÍ ZÁTIŠÍ Dolní Dvůr 20, 543 42
Hotel a restaurace - Zimní stadion Náchod Na Strži 1795, 547 01 Náchod

Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích v klidném prostředí. K dispozici máme 23 pokojů a 1 apartmán.

Možnost zajištění sportovních a turistických soustředění, pronájmu ledové plochy, krytého plaveckého bazénu, koupaliště, sportovního areálu, squashe, bowlingu a dalších aktivit.

HOTEL HRADEC Bedřichov 41, 543 51
DVOŘÁČEK JAN Pouchovská 153/52, 500 03 Hradec Králové

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.