MM HALLINTO s.r.o. Pod Lipím 244, 547 01 Náchod
STAVIREZEK s.r.o. Jiráskova 666, 552 03 Česká Skalice

Betonové schodiště a stropy na míru včetně vizualizace. Tesařské šalování samonosných betonových schodišť včetně armování a betonáže. Betonové schodiště - rovné nebo rovné s podestou, točité. Jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv schodiště.

Rekom Nový Bydžov, a.s. Barchůvek 2, 504 01 Nový Bydžov

Specializujeme se především na výstavbu a rekonstrukce pozemních komunikací.

Technické zázemí firmy, včetně centrální výrobny betonových směsí, dává jistotu realizovat stavební díla od rekonstrukcí až po výstavbu náročných stavebních děl.

Zajišťujeme dopravní stavby, sportovní stavby, pokládku dlažby, zemní práce, autodopravu i frézování živičných koberců.

RACIO STAVEBNÍ FIRMA s.r.o. Masarykova 318, 517 50 Častolovice
Spektrum služeb, s.r.o. Vestec 22, 552 05 Vestec u Hořiček

Zaměřujeme se na speciální úklidové práce, zejména na broušení, čištění a leštění mramoru, terasa (teraca, terazza), keramické dlažby a betonu - systém SUPERBETON.

STAVING, spol. s r.o. Jičínská 66, 507 11 Valdice

Naše firma nabízí veškeré druhy staveb: bytové stavby, průmyslové stavby, zemědělské stavby, rekonstrukce, zateplené fasády. Výroba a doprava betonových směsí. Nabídka zámečnických a truhlářských prací, požárních ucpávek, jádrového vrtání železobetonu, ocelových konstrukcí a prodej plynů.

Prefa produkt s.r.o. U Panelárny 469, 503 02 Předměřice nad Labem

Naše firma se zaměřuje především na prodej stavebních dílců a betonářského zboží.

Nabízíme pestrou nabídku železobetonových překladů, stropních desek, kazetových střešních desek, prvky pro komunikace, inženýrské a dopravní stavby a stavby zemědělské.

Jakýkoliv speciální výrobek Vám po dohodě vyrobíme na zakázku.

TERAKON Souvrať 70, 544 75
BETONIKA spol. s r.o. Rašovice 67, 517 21
Betontransport s.r.o. Lukavec u Hořic 54, 508 01 Lukavec u Hořic

Betontransport s.r.o. se zabývá výrobou, dopravou a čerpáním betonových směsí. Nabízíme zemní práce, demolice, prodej kameniva, kontejnerovou dopravu, třídění zeminy, recyklaci stavebního odpadu, výstavbu inženýrských sítí, stavební práce, půjčovnu stavebních strojů.

FERBET s.r.o. Náchodská 731, 503 01 Hradec Králové
Hydroizolace Haas Voletiny 20, 541 01

Naše firma se specializuje na stavební izolace. Zajistíme : aplikace hydroizolačních PVC fólií pro izolace střech rodinných a bytových domů, aplikace hydroizolačních PVC fólií pro izolace spodních staveb, proti radonu a tlakové vodě, aplikace hydroizolačních PVC fólií pro izolace nádrží a jezírek, izolace balkonů a teras včetně pokládky dlažby na plastové terče, či finální protismykové PVC fólie

Besk, spol. s r.o. Praskačka 25, 503 33 Praskačka

Naše firma vyrábí betonové střešní krytiny - tašky. Krytina Besk nabízí povrchovou úpravu a betonové střešní doplňky. Dále prodáváme plastové střešní doplňky a střešní okna. Zajišťujeme výpočet střechy a dopravu zdarma.

Doprabet Prostřední Lánov 156, 543 41
MIRRA czech. s.r.o. V Sítinách 588, 517 21 Týniště nad Orlicí

Vyrábíme betonové a plastové distanční podložky pro železobetonové monolitické konstrukce, mosty a tunely. Dodáváme prvky pro prefabrikace. Prodáváme a půjčujeme komponenty k systémovému, stropnímu a kruhovému bednění..

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.