Stavba a bydlení

Žaluzie a rolety 50

V Kraji Vysočina doporučujeme:

Building plastics ČR, s.r.o. Košíkov 76, 595 01

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží stínění na nový dům ale i při rekonstrukci. Stínění lze pořídit i s minimálními stavebními úpravami na hotovou fasádu.

V našem sortimentu najdete:

  • žaluzie
  • rolety
  • screenové clony
  • sítě proti hmyzu
  • dveřní systémy
  • vrata (průmyslová, garážová)
Paramont CZ s.r.o. Třebíčská 194/64, 594 01 Velké Meziříčí

Zabýváme se prodejem a montáží vnitřních a vnějších parapetů. Nabízíme plastové obklady a ploty, žaluzie, okenní sítě, schody, listnaté řezivo, terasovité desky, dlaždice, zateplené podkladové profily.

Hledáte práci v Kraji Vysočina? Vybírejte z aktuální nabídky práce na www.personalka.cz.
veřejné záznamy
Jindřich Kříž Riegrova 2867/23, 586 01 Jihlava

Jsme specializovaná firma na interiérovou a exteriérovou stínící a clonící techniku. Nabízíme maloobchodní prodej horizontálních i vertikálních žaluzií venkovních i interiérových, dále pak látkové rolety, markýzy, posuvné panelové stěny, plisse, sítě proti hmyzu

Jan Krov- zámečnictví Masarykova 670, 396 01 Humpolec

Specializují se na odborné montáže, servis a autorizovaný servis v oblasti zámečnictví. Umí si poradit s otevřením dveří klasických i bezpečnostních, a to ve většině případů bez poškození dveří a bez nutnosti výměny zámku či zámkové vložky. Zaměřují se také na výrobu všech typů klíčů, autoklíčů, čipových autoklíčů včetně systémů generálního klíče. Další specializace je taktéž výroba a prodej zámků, schránek a trezorů.

MAZEL-ŽALUZIE A VRATA Znojemská 4959/119, 586 01 Jihlava

Prodej a montáž vertikálních a horizontálních žaluzií, předokenních i zatemňovacích rolet, sítí proti hmyzu, vnitřního stínění a markýz. Prodej a montáž - garážová vrata (rolovací, sekční), brány, plastová okna, vnitřní dveře, ploty.

SEGA Jihlava s.r.o. Humpolecká 24, 586 01 Jihlava

Zabýváme se hlavně dodávkami garážových vrat, máme hlavní zastoupení jednoho z největších českých výrobců sekčních vrat firmy TRIDO pro Vysočinu, dále dodáváme sekční, průmyslová a výklopná vrata německé firmy HÖRMANN a rolovací vrata z německých profilů Aluprof.

Od dubna 2011 jsme rozšířili sortiment o protipožární dveře Hörmann, předokenní rolety a montované průmyslové ploty vhodné i pro privátní výstavbu. Mezi hlavní výrobní program firmy také patří dodávka a montáž vjezdových bran pojezdových nebo křídlových s motory na dálkové ovládání.

MH-PLAST, s.r.o. Lnářská 1635, 396 01 Humpolec

Firma se zabývá výmenou oken a dveří u starších domů, tak i montáž novostavby. Výměna oken pro celé panelové domy. Výroba oken i dveří libovolného tvaru a provedení dle přání zákazníka.

Sommer Folie Lučiny 1186/1, 591 01 Žďár nad Sázavou

Prodej, montáž protislunečních, bezpečnostních a privátních okenních folií. Provádíme tónování oken automobilů. Zajišťujeme montáž autofólií bez demontáže skel. Máme již dlouholetou tradici na trhu s okenními foliemi.

Ladislav Kalenda - Typ Matky Boží 1244/24, 586 01 Jihlava

Zabýváme se prodejem záclon a bytového textilu.

Nabízíme kompletní vybavení oken.

Provádíme také montáž garnýží, posuvných japonských stěn, které vyrábíme na míru.

Na přání zákazníka dojedeme, vyměříme, rádi poradíme a po zhotovení nainstalujeme přímo na místě.

NÁPRAVNÍK RADEK-OKNAPP Proseč-Obořiště 41, 393 01

Zabýváme se stavebně řemeslnou prací, kompletní dodávkou a montážemi plastových oken i dveří, žaluzií, rolet, hliníkových parapetů, garážových vrat, střešních oken či doplňků. Realizuji bezúdržbové ploty. Zajišťuji poradenství v oblasti dotací z EU.

Monti okna s.r.o. Horní 1681/26, 591 01 Žďár nad Sázavou

Zaměřujeme se na stavební otvory, poradenské služby a montáže. Nabízíme okna, dveře, zimní zahrady, vnitřní a venkovní parapety, žaluzie, nadokenní rolety, těsnící systémy.

FRYDRYŠEK ZDENĚK Panská 195, 394 21 Hořepník
NĚMEC PETR Na Dolech 5181/74, 586 01 Jihlava
OKNA MINKS U Nemocnice ul., 396 01 Humpolec

Prodej, dodávka a montáž - plastová, dřevěná, hliníková okna a dveře, parapety, rolety a žaluzie. Prodej, dodávka a montáž - plovoucí podlahy.

Zdeněk Pecen - BAPE Bělohradská 121, 580 01 Havlíčkův Brod

Kontaktní údaje

Primecore s.r.o.

  • Dělnická 213/12
  • 170 00 Praha 7
  • IČO: 06262856
© 2018 Pobočka.cz. Všechna práva vyhrazena.